Жителі Первомайської громади Миколаївської області 26 червня урочисто привітали захисника Маріуполя Андрія Коломійця. Наші люди вітали земляка традиційними короваєм і сіллю. Офіційний захід провели тільки зараз через тривалий відновлювальний період воїна після повернення.
Колишній бранець кремля повернувся з тривалого лікування. Роботу медиків організували одразу після звільнення оборонця. Про подію написали у фейсбуці представники Виконавчого комітету Первомайської міської ради.
Андрій пройшов великий шлях до цієї зустрічі. Первомайськ є рідним містом бійця, де він отримав середню освіту. Вищу освіту чоловік здобув у Харкові, завершивши Державний університет харчування та торгівлі. Після навчання розпочалася його військова історія.
“З початком повномасштабного вторгнення Андрій без вагань знову одягнув військову форму та продовжив боронити державу у складі десантно-штурмового підрозділу”
Рятувати країну від окупантів він пішов ще у 2015 році. Тоді уродженець Миколаївщини брав участь у запеклих зіткненнях на території Донецької області. Згодом армієць звільнився у запас і працював. Наступний етап війни став для нього найважчим випробуванням.
Військовий виконував завдання на Донеччині та тримав оборону оточеного приморського міста. Четвертого квітня 2022 року у Маріуполі чоловік опинився в руках ворога. Довгі роки заслання завершилися 15 травня 2026 року під час чергового обміну полоненими.






